TALOTEKNIIKAN HENKILÖKUNTA

Yhteystiedot

Sarjametallin Talotekniikka Oy:n henkilökunta on joukko ilmastointialan asiantuntijoita ja huippuosaajia.

Henkilökuntamme

Toimitusjohtaja

Markus Nyman

040 455 1324

markus.nyman@sarjametalli.fi

Sisäilmapalvelut

Sami Kilpinen

040 556 6442

sami.kilpinen@sarjametalli.fi

Mittaus- ja säätötyöt

Kim Koskinen

mittaus@sarjametalli.fi

Asennuspäällikkö/Projektipäällikkö

Meelis Madiberg

050 410 2191

meelis.madiberg@sarjametalli.fi

Tuotantojohtaja

Jaakko Lavikainen

040 706 9622

jaakko.lavikainen@sarjametalli.fi

Projektipäällikkö

Mikko Siitonen

040 450 1218

mikko.siitonen@sarjametalli.fi